509 225 202

Doczyszczanie posadzek

Firma PROWEN zajmuje się mechanicznym doczyszczaniem posadzek wodoodpornych, które polega na usunięciu z czyszczonych powierzchni wszelkich zabrudzeń.

Z upływem czasu użytkowania obiektów w powierzchnie podłóg wnika brud. Jest on bardzo trudny do usunięcia tradycyjnymi metodami.

Skuteczne pozbycie się nawarstwionego brudu jest czynnością nie tylko czasochłonną, ale również kosztowną. W wielu przypadkach czynności tej nie da się wykonać bez profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych.

Dysponując specjalistycznym sprzętem, zaprojektowanym i stworzonym do gruntownego czyszczenia oferujemy usługę mechanicznego doczyszczania posadzek różnych typów. Techniki mycia oraz środki chemiczne dobieramy indywidualnie do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia powierzchni, tak aby zawsze uzyskać najwyższą skuteczność, a co za tym idzie doskonały efekt.

Czyścimy podłogi przy użyciu szorowarek jednotarczowych, specjalistycznych odkurzaczy oraz automatów szorująco-zbierających.

Na życzenie klienta możemy zaimpregnować posadzkę w cleu zabezpieczenia jej przed głębokimi zabrudzeniami i zarysowaniami.

Impregnat na posadzce pogłębia kolor, a także ułatwia jej mycie i powoduje, że brud nie trzyma się powierzchni.

Zapraszamy do kontaktu